KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12473600

nr 1247 3600

Aloise Arnegger (1879-1963), Signerad F Arnold, Sydländsk kust. Olja på duk, 21x30

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 april 2019
kl 18:09:29

6/4 19:31:09 1      Vinnande bud